Geleceğin Etiket Yazıcısı C3500

Üretim sektörü başta olmak üzere pek çok kurumda barkod yazıcılar büyük önem teşkil etmektedirler. Çünkü bu cihazlar sayesinde üretici ve tüketiciler, çeşitlilik arz eden ürünler hakkında bilgilendirir ve bilgilenirler. Günümüz bilindik barkod yazıcıları, gelişen teknoloji ile daha da büyük gelişmeler kat etmeye ve yerlerini kendilerinden çok daha gelişmiş özelliklere sahip durumda olan renkli etiket yazıcılara bırakmaya başlamışlardır.

Geleceğin Etiket Yazıcısını Bugünden Kullanın

Epson C3500 renkli bir etiket yazıcı olarak yeni piyasaya çıkmış bir üründür. Ancak sahip olduğu gelişmiş özellikleri ve mükemmel baskı teknolojisi sayesinde, kullanılmakta olan bilindik barkod yazıcıların yerini kısmen ve büyük ölçüde 2- 3 sene içerisinde alması beklenen bir cihaz olma özelliğine sahiptir.

C3500 gibi renkli yazıcılar özellikle de butik üretim yapan kurumlar için son derece kullanışlı ve mükemmel bir yapı sergilemektedirler. Ancak bu cihazlar ile ilgili olarak bilmeniz gereken bazı önemli, noktaların varlığı söz konusu durumdadır.

Epson C3500 renkli yazıcısından baskı alabilmeniz için özel bir biçimde üretimi sadece yurt dışında yapılmakta olan ink jet etiketlere ihtiyacınız bulunmaktadır. Aksi takdirde etiket baskısı yapmanız mümkün olmaz. İnk jet kâğıtlarını yurt dışından temin eden ve sayıları sadece 3- 4 olan firma vasıtası ile ink jet kağıt ihtiyacınızı karşılamanız mümkün olmaktadır. İnk jet kağıtların kağıt ve plastik bazlı olarak iki çeşidi vardır.

C3500 Baskı Maliyetleri

Gelecekte günümüzdeki barkod yazıcıların kısmen yerini alması beklenen Epson C300 renkli yazıcının baskı yapa bilmesi için gerekli olan özel üretim ink jet etiketlerinin yurdumuzda üretilmeyip yalnızca ithal edilmesi maliyetlerini biraz yükseltmektedir. Maliyetler hakkında bilgi ve pdf dosyasına panetiket.com sitesinden çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. C3500 fiyat bilgisi içinde bu siteden bilgi almanız mümkün.

3500 Dört Adet Farklı Renkte Bağımsız Kartuş Kullanır

Epson renkli yazıcının 4 kartuşu vardır ve her bir kartuş farklı renge sahiptir. Kartuşlar birbirlerinden bağımsız olarak cihaza takılmaktadır. Bu sayede sadece rengi bitmiş olan kartuş değişimi yapılması mümkün olmaktadır. Bu durum ise kartuş maliyetlerini düşürücü etki yaratırken mürekkep israfının da önüne geçilmesini sağlamaktadır.