İntermec Pm43 Ve İntermec Pm43C Yazıcı Hakkında Bilgi

İntermec barkod yazıcı denildiğinde PM serisinin öne çıkan İntermec PM43C ve intermec PM43 barkod yazıcıların her ikisi de doğrudan çevre birimlerine bağlanabilir niteliktedir. PM serici arasında bulunan İntermec PM43 model ve İntermec PM43C barkod yazıcı, küçük hem de orta büyüklükteki endüstriyel şartlar için çok elverişli bir kullanım kabiliyeti sergiler. İntermec PM43 model intermec barkod yazıcı sahip olduğu dokunmatik özellikli ekranı sayesinde kullanıcılarına büyük bir kullanım kolaylığı sunmaktadır. Son derece gelişmiş bir teknoloji ürünü olan PM43 model ve İntermec PM43C barkod yazıcılar, kullanıldıkları her ortamda güvenilir bir etiketleme olanağı sunarlar. Sınıfının lideri intermec barkod yazıcı markası, özellikle İntermec PM43 modeli ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumdadır.

İntermec PM43’ün Sahip Olduğu Teknik Özellikler

Sınıfının lideri konumunda kendisine yer bulmakta zorlanamayan İntermec PM43 model barkod yazıcı, saatte 300 mm gibi bir baskı hızına erişebilir olması bakımından kullanıcılarını mest etmektedir. Bu özelliği sayesinde etiket, karton ve diğer sarf malzemelerin tamamında mükemmel bir baskı kalitesi sunmaktadır. 12 MB SDRAM ve 128 MB Flash Ram’e sahiptir. İntermec PM43 model barkod yazıcının 203 dpi, 300 dpi ve de 406 dpi’a kadar çıkabilen baskı kafası seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca 1 Compakt Flash slot hafızası da bulunuyor.

İçinde ribon sarf malzeme olmaksızın ağırlığı 15.82 kg.’dır. Kablosuz bağlantı seçeneklerine sahip olan cihazın ayrıca seri port ile bağlantı ve ethernet bağlantısı ile ağa dâhil edilebilmesi mümkün olabilmektedir. Baskı kafasının kapasitesine göre değişiklik gösterebilen baskı uzunluğu 1200 mm ile 4800 mm’e ulaşabiliyor. 1D barkodlar ve de 2D barkodlar arasında bulunan barkod seçeneklerinin büyük çoğunluğunda problem yaratmaksızın baskı işlemi gerçekleştirebilme özelliğine sahiptir.

İntermec PM43 Kullanmanın Avantajları Ve Kullanılabildiği Alanlar

İntermec PM 43 model barkod yazıcısı, kullanılan baskı kafasına göre saatte 300 mm. Hıza kadar ulaşabilmesi bakımından, yüksek hacimli uygulamalarda büyük bir kullanım kolaylığı sunar ve yapılan işin kısa sürede tamamlanabilmesine olanak tanır. İntermec PM43 barkod yazıcı, karton, etiket ve diğer her türlü sarf malzemelerin üzerine harikulade netlikte bir baskı sağlaması ile kullanıcılarına mükemmel bir kullanım kalitesi sunar. İntermec PM 43 sahip olduğu yüksek kapasitedeki belleği ve işlemcisiyle en karmaşık olan etiket tasarımlarında dahi hızlı bir yazdırma başarısı gösterir. İntermec PM 43 barkod yazıcı pek çok sistem ve uygulama ile uyumlu oluşu nedeniyle kolay adapte edilebilir bir yapı sunar. Bu özelliği sayesinde pahalı sistem değişikliğine ihtiyaç duyulmayan bir barkod yazıcı olması nedeniyle kullanıcısına ekonomik bir kullanım sunar.

Sahip olduğu üstün özellikleri bakımından bütün küçük ve orta ölçekli işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir bir yapı barındırmaktadır. Kolay kullanım özelliği bakımından tecrübesiz kullanıcılar tarafından da kolaylıkla kullanılabilir niteliktedir. Bakımı ve temizliği son derece kolay olan bir barkod yazıcı olma özelliğine sahiptir. Her türlü orta ölçekli endüstriyel kullanımlara elverişli oluşu sayesinde en yoğun uygulamalarda bile mükemmel bir sonuç vermekte, yapılan işin kısa süre içerisinde bitirilebilmesine imkân vermektedir.