Kuşe Epson Etiket Çeşitleri

Kuşe kağıt yüzeyine sahip olan epson etiket çeşitleri ile kaliteli baskı sonuçları alınmaktadır. Farklı kullanım alanları bulunan epson etiketleri ile her alanda ihtiyaç giderilmektedir. Doffset baskı çeşitlerine uygun şekilde tasarlanan bu etiketlerin bir yüzeyi yapışkan diğer yüzeyi kuşe şeklinde tasarlanmıştır. Epson etiket modelleri tasarlanan cihazlar ile 0 uyum sağlamaktadır. Kaliteli baskı sonucu almak isteyen kişiler çoğunlukla kuşe yüzeye sahip epson etiketi satın almaktadır. Sürekli form şeklinde üretilerek satışa bu şekilde hazırlanmaktadır.

Etiketin yüzeyinin sağ ve sol köşelerinde sıyırmalar bulunmaktadır. Tamamen kaliteli ürün şeklinde üretilen bu etiket çeşitleri her alanda büyük önem taşımaktadır. Renkli barkod ile uyumlu olan bu etiketler yüksek oranda yapışkanlığa sahiptir. Böylelikle yapışacak yüzey aralığı genişlemektedir. Son teknoloji ürünleri olarak hazırlanan bu etiket çeşitleri ile hızlı satın alma işlemi sitemiz üzerinden gerçekleşmektedir.

İnkjet Etiket Modelleri İle Kuşe Etiket Siparişi

İnkjet etiket çeşitleri ile yapılan baskılar en iyi sonucu vermektedir. Kaliteli yüzeye sahip olarak tasarlanan etiket çeşitleri ile son zamanların en iyi sonucunu almak mümkündür. İnkjet etiket modelleri üzerinde tasarlanan yüzey kuşe şeklinde üretilmektedir. Herhangi bir akma ya da solma durumları meydana gelmeden 0 oranda kalite sunmaktadır. 35 metre sarımlı şekilde satışa hazırlanmaktadır. Yüzeye basılan baskı çeşitleri zamanla solma gibi durumlar yaşatmadan uzun süre boyunca dayanıklılığını korumaktadır.

Güvenli Alışverişin Adresi Hepsibarkod.com

Güvenli alışverişin adresi olan www.hepsibarkod.com adresi üzerinden her cihaz ile uyumlu etiket siparişi oluşturulmaktadır. Tasarlanan etiket çeşitleri pek çok alanda kullanım sağlamaktadır. Yeni nesil ürün seçenekleri arasında epson etiket ve inkjet etiket çeşitleri ile kaliteli baskı sonuçları almak mümkündür. Sitemiz üzerinden yapılan alışveriş ile kısa sürede ürün adrese teslim edilerek sipariş süreci tamamlanmaktadır.

Tel : +90 555 196 87 05