Teknolojinin Lideri

Teknolojinin Lideri Toshiba B-Fv4T

Barkod yazıcıların başlangıçta rulo şeklinde üretilen etiketler üstünde baskı yapmak amacıyla tasarlanmıştı. Gelişen teknolojiyle birlikte barkod yazıcılarla hızlı bir ilerleme göstererek, son teknolojiye uygun ürünler geliştirmiştir. Özellikle Toshiba barkod yazıcı yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Tasarım özellikleriyle birlikte inkjet ve lazer yazıcıların baskı yapamadığı alanlarda baskı almanıza olanak sağlıyor. Poliproplien ve polietilen etiketler lazer yazıcılarda erime ihtimaline düşerken, termal özellikteki bu yazıcılar sayesinde bu ihtimal ortadan kalkar. Bir diğer avantajı ise kalıcı baskı yapabilmenizdir. Uzun raf ömrüne sahip etiketleri bu sayede yıpranmadan kullanabilirsiniz.

 Barkod Yazıcıda Son Teknoloji Toshiba B-FV4T

Birçok alanda kullanılabilen barkod yazıcılar, endüstriyel alanlarda ve firmalarda sıklıkla tercih edilir. Toshiba marka olarak diğer tüm ürünlerinde yenilikçi davrandığı gibi, barkod yazıcılarda da oldukça yenilikçi ve teknolojik çalışmaktadır. Teknolojinin son ürünü olan Toshiba b-fv4t barkod yazıcı sayesinde, işleriniz hızlanarak kolaylığa kavuşacaktır. Şirketlerin ihtiyaçları gözetilerek üretimi sağlanan yazıcının, işlemci desteği sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Saniyede 152,4 mm baskı hızıyla sizin zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Masa üstü barkod yazıcılar arasında kalitesi, termal ve direkt termal özellikleriyle oldukça ilgi görmeyi başarmıştır. İsteğe bağlı olarak 203/300 DPİ çözünürlükte kullanılabilir. Bir önceki sürümünde maksimum 74 metre ribon kullanılırken b-ev4t modelinde 300 metre kadar ribon kullanabilme imkanınız bulunuyor. İsteğe bağlı olarak sensör modülü, harici etiket standı ve ekstra kesici aparatı ekleyebilirsiniz. Düşük enerji kullanımı sayesinde firmanızda tasarruf yaparak sizi yüksek maliyetlerden kurtarmayı da başarıyor.

Toshiba fv4t barkod yazıcılar sayesinde, güçlü ve hesaplı bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Piyasada bulunan diğer barkod cihazları kontrol dilleriyle uyum sağlayarak çalışma özelliğine sahiptir. B-FV4T güçlü bir masaüstü yazıcısı olarak tanınmıştır. Perakende, üretim, raf etiketi, ürün etiketi gibi birçok sektörde kullanılmakta olan B-FV4T şık tasarımıyla dar alanlara dahi sığabilecek özellikte üretime sahiptir. Önemli bir diğer özelliği olan sessiz çalışmasıyla ofis gibi küçük alanlarda bile rahatlıkla kullanılabilir. Bir önceki nesil yazıcılara oranla toplu etiket baskılarında %8 daha hızlı çalışmaktadır. Toshiba fv4t termal transfer yazıcı, etiket değişme ihtiyacını en az seviyede tutarak iş akışını hızlandırmaktadır. Toshiba B-FV4T yazıcı etiket ve ribonları olmadan 2,4 kg ağırlığa sahiptir ve taşınabilmesi oldukça kolaydır. 220x279x182 mm boyutları ile küçük alanlara dahi sığarak yer tasarrufu yapmanızı sağlar. Bakım ve kullanım kolaylığı ve emülasyon yeteneklerine sahip olmasıyla, kalite ve fiyat olarak mükemmel sonuçlar vererek kullanıcı memnuniyeti sağlar.