Toshiba B-FV4T Ve Toshiba B-EV4T

Toshiba B-FV4T ve Toshiba B-EV4T olmak üzere her iki farklı barkod yazıcı model ide kullanıcılarının büyük ilgisini çekme konusunda birebir ipi göğüslemektedir. Kullanıcılarına mükemmel kullanım avantajları sağlayacak biçimde tasarlanmış ve geliştirilmiş olan Toshiba B-FV4T uygun fiyata kullanıcısını yüksek kaliteyle buluşturan bir teknoloji olarak karşımıza çıkmaktadır. Dikkat çekici düzeydeki dayanıklı yapısı, ilgi çekici nitelik barındıran kompakt tasarımı ve yüksek etiket baskı çözünürlüğü ile mükemmel ötesi bir barkod yazıcıdır.

Piyasada bulunmakta olan barkod yazıcı dillerinin tamamıyla uyumlu olan Toshiba FV4T ve Toshiba B-FV4 serisi mevcut olan sistem üzerinde herhangi bir değişiklik işleminin yapılmasına gerek olmaksızın kolaylıkla kullanıma imkân veren bir özellik barındırır. Bu özelliği sayesinde mükemmelliği ve yüksek kaliteyi aynı anda kullanmak isteyen kullanıcı bireyler için en mükemmel çözümlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Sahip olduğu tüm bu özellikler Toshiba barkod yazıcı oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olma rekorunu da selinde tutmaktadır. Ulaştırma sektöründen perakendeciliğe, Lojistikten sağlık sektörüne, Ticari hizmetler sektöründen Posta hizmetlerine pek çok kurum tarafından tercih edilebilir bir barkod yazıcı olma özelliğini barındırıyor.

Toshiba Barkod Yazıcı Mükemmel Uyumuyla Göz Dolduruyor

Toshiba B-FV4T serisi barkod yazıcı, göze hitap eden son derece zevkli şık ve son derece ergonomik olan tasarımı sayesinde her türlü ortamda olağan üstü denilebilecek bir uyum sağlayabilme kabiliyetini bünyesinde barındırmaktadır. Kullanıcıları tarafından çok beğenilen barkod yazıcı, 1 saniyelik zaman içerisinde 152 mili metre baskı hızı sergiliyor. Bu mükemmel özelliğini ise 300 metre ribon kapasitesi ile bütünleştiriyor. Böylesine harikulade özellikleri barındıran bir yapıya sahip olması kullanıcıları için muhteşem bir kullanım avantajı sağlıyor.

Cihazın barkod yazıcı dillerinin tamamını destekliyor olması ve bütün sistemlere kolaylıkla uyum sağlayabilme yeteneği, Toshiba B-FV4T barkod yazıcısını en çok tercih edilen barkod yazıcılar listesinde üst sıralara taşıyor. Hem opansiyel hem de dahili özellikleri ile kullanıcılarının her türlü ihtiyaçlarına yönelik olarak muhteşem denebilecek profesyonel çözümler sunabilen Toshiba B-FV4T sahip olduğu yönetilen baskı hizmetleri, benzeşmeler, temel komut yorumlayıcısı, USB bellek desteği barındırması, 203 dpi ve 300 dpi varyant seçenekleri, kesici seçenekleri ve Peel-off modülü ile esnek bir yapıya sahip olması bakımından kullanıldığı her alanda büyük avantajları kullanıcısıyla buluşturan bir nitelik ortaya koyuyor.

Toshiba B-FV4T Barkod Yazıcının Kullanıcısına Sunduğu Yararlar

Ergonomik ve şık olmanın yanı sıra kompakt tasarımı ile kullanıcısına mükemmel bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Sahip olduğu standart ara birimler, sahip olduğu emülasyon kabiliyetleri, 300 metre gibi muhteşem bir uzunluğa sahip olan ribon kapasitesi, bakım ve kullanım kolaylığı sunması, düşük enerji tüketimine gereksinim duyması kullanıcıya sağlanmış en büyük yararlar arasında yerini alıyor. Düşük yazdırma maliyeti sergileyen Toshiba B-FV4T barkod yazdırma işlerinde bir numaralı çözüm sunuyor.

Toshiba B-FV4T Barkod Yazıcının Sahip Olduğu Teknik Özellikleri

– Ribonlu ve ribonsuz olmak üzere her iki baskı uygulamasına da uyumlu bir yapı barındırıyor.

– 203 dpi çözünürlük kapasitesinden 300 dpi çözünürlük kapasitesine yükseltilebilir bir yapısı var.

– Saniyede 152.4 milimetre baskı hızına sahiptir.

– Maksimum sunabildiği baskı genişliği 108 milimetredir.

– Sunduğu baskı uzunluğu 203 dpi yani 995 milimetredir.

– USB, LAN, Paralel Port ve Seri Port bağlantı tiplerini desteklemektedir.

– Code 39, Code 39C, MSI, ITF, Plessey, Postnet, RSS, Code 93, EAN-8, EAN-13, EAN- Code 128 UCC, 128, UPC-A, UPC-E, Code 128, Code 11, Codebar, EAN ve UPC 2(5) barkodlar üzerine kolaylıkla baskı işlemi uygulayabilmektedir.

– DataMatrix, Micro PDF 417, PDF 417, QR Code, Maxicode desteklediği 2D kodlar arasındadır.

– İstenildiği taktirde Toshiba B-FV4T barkod yazıcıya eklenen ilave eklentiler arasında harici etiket standı, Ekstra kesici aparatı, sensör modülü ve tuş takımı bulunmaktadır.

– Cihazın içinde, barkod mürekkebi olarak kullanılan ribon sarf malzemesi ve barkod etiket olmadan Toshiba B-FV4T’in sahip olduğu ağırlık yalnızca 2,4 kilogramdır.

Her özelliğiyle bir mükemmellik barındırmakta olan Toshiba B-FV4T barkod yazıcı Pan Etiket firması müşterilerinin tercihine sunuluyor. Barkod yazıcıda ergonomik kullanımı ve kaliteyi arayanlar panetiket.com adresini ziyaret ederek ürün hakkında merak ettikleri diğer tüm bilgileri rahatlıkla edinebilirler. Kurumsal kimliğinize kalite katacak, mükemmel bir kullanım kolaylığı sağlayacak, kullanıcıları için son derece avantajlı bir kullanım sunacak yapıda olan bu mükemmel ürüne sahip olarak kendinize iyilik yapın. Her türlü işinizin üstesinden hiç zorlanmadan gelmenin keyfine bakın.