Toshiba B-Sa4t

Toshiba B-SA4T, endüstriyel yazıcı performansına sahip, çok yönlü tasarımları, gelişmiş fonksiyonları ve yüksek kaliteli yazıcı çıktısı ile, çalışma ortamınızda size hızlı ve kaliteli çözümler sunan, orta seviye barkod yazıcısıdır. Yazıcıyla ilgili işlemler (etiket veya kağıt takılması vb.) A4 genişliğindeki rahat iç çalışma alanı sayesinde, Opsiyonel parçaların(soyma aparatı, kesme aparatı v.b.) takılıp çıkartılması ise, sadece kapağının açılması ile kolaylıkla halledilip, bir sorun olmaktan çıkmıştır.

Toshiba, ergonomik tasarımı sayesinde, B-SA4T yazıcısında da, kullanıcısına maksimum kolaylığı sunmuştur.

Toshiba B-SA4T barkod yazıcı, standart 200 dpi çözünürlükte yazıcı kafası ile üretilmiştir. Ancak sadece yazıcı kafası değiştirilerek, 300 dpi çözünürlükte bir yazıcıya dönüştürülebilmektedir. Üstelik bu işlem, haricen bir yazılıma gerek duymadan ve herhangi bir alet kullanmadan kolaylıkla yapılabilir. “B-SA4T” Hızlı baskı, standart paralel, USB 2.0 ve dahili LAN bağlantı desteği ve opsiyonel seri, Wireless LAN arayüz seçenekleri ile kullanıcısına masasından kalkmadan, rahatlıkla kontrol edebileceği pratik bir çözüm ortağı olarak, oldukça dikkat çekmetedir.

Toshiba’nın ergonomiyi ve kaliteyi buluşturan bu modeli, serinin gözbebeği olarak, tüketicinin beğenisine sunulmuştur.

Toshiba B-Sa4t” için bir yorum

  1. yüksek kapasiteli üretimler yapan yerlerde oldukça iyi bir makina bizim de çalıştığımız yer var toshiba oldukça iyi bu konuda

Yorumlar kapatıldı.