Toshiba B-EV4T

Toshiba’nın sizlere sunduğu son teknolojiyle üretilen Toshiba Ev4T Barkod Yazıcı ile artık etiket, bilet ve barkod işlemleriniz daha pratik hale gelecek. Ofis için uygulamalar, lojistik iş sahaları, süpermarketler ve daha birçok alanda kullanım alanına sahip olan ürün ile işleriniz daha da kolaylaşacak.

Çift katmanlı dayanıklı kasa yapısı ile herhangi olumsuz dış darbeye karşı kendini korumaktadır. Temizleme işlemlerinizde kolay temizlenme özelliğine sahip olup, sizleri çalışma alanlarınızda kablo kalabalığından kurtarmaktadır. İsteğinize bağlı olarak sensör modülü, harici etiket standı, tuş takımı ve ekstra kesici aparatı cihaza eklenebilmektedir. Masa üstü yazıcı modelleri arasında en iyi olarak nitelendirilebilecek olan Toshiba Ev4T Barkod Yazıcı ile tüm etiket ve baskı işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz. 108mm ye kadar ayarlanabilen baskı genişliğiyle baskınızın genişliğini ayarlayabilirsiniz. Bilgisayarınızda özel olarak tasarladığınız etiketlerinizi cihaza direkt olarak bağlanarak baskıya verebilirsiniz.

Cihaz maksimum 127mm/sn ye kadar baskı hızına ulaşabilmektedir. Ağ ortamına dahil olabilmesi için Lan birimi bulunan cihazın, USB girişiyle sistem entegrasyonu sağlanmaktadır. Cihazda ribon ve kağıt değişiminiz kolay ve zahmetsizdir. Cihaz 203 dpi den 300 dpi ye kadar çözünürlüğe sahiptir. Sizler de çağrı merkezimizden ve müşteri temsilcilerimizle görüşerek ürünümüz ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yoğunlaşan işleriniz için ideal bir çözüm olan bu cihaz ile işlerlerinizi buluşturarak işlerinizi en pratik ve kolay yolla bitirmenin keyfini yaşayın. Zamanınız size kalsın.