Epson C3500 Renkli Etiket Yazıcısı Özellikleri

Ofisiniz kullanımlarınız için renkli etiket yazıcısı olan Epson C3500, yüksek kalitede ve hızlı baskı özellikleriyle şirketinizin temel demirbaşlarından biridir. c3500 ile ürün etiketlerinize, biletlerinize kolaylıkla renkli baskı yapabilir, saniyede 103 mm’ lik yüksek kaliteli baskı hızı ile anında ihtiyaçlarınızı görebilirsiniz. Uygun fiyatı ve çok fonksiyonlu özellikleri ile satışa sunulan Epson C3500 ile kendi etiketlerinizi anında basabilir, başka herhangi bir cihaza gerek kalmadan etiketlerinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 Epson C3500 Teknik Özellikleri

 Epson C3500’ ün müşterilerine sunduğu en önemli özelliklerden biri, çok sayıda etiketi sadece bu cihazı kullanarak basma imkânı bulunmasıdır. Ayrıca C3500 ile renkli etiketlerinizi istediğiniz gibi düzenleyebilir, anında baskı alabilirsiniz. İster logolu ister resimli etiket basabileceğiniz bu cihazla barkodlu ürünler basmak da mümkün. Ayrıca hazır şablonlarla etiketlerinizi anında basabilir, istediğiniz etiket şablonunu düzenleyip daha sonra kullanmak üzere kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda cihazda yer alan kaliteli kartuş ile mürekkep dağılmaz, baskılarınız solmaz özelliktedir. Bu sayede baskılarınızı çok uzun süre kullanabilirsiniz.

Kaliteli mürekkep ile etiketleriniz harika bir görünüm alacak. Cihazda yer alan LCD ekran ile mürekkep seviyesini, yazıcı bilgilerini görebilir ve baskılara müdahale edebilirsiniz. Etiket başına az bir maliyetle baskı maliyetlerinizi düşüren c3500 ile yazıcı özelliklerini kullanmak ise çok kolay. En az 30 mm, en fazla 112 mm genişliği sahip 4 inç dış çaplı rulo sistemini destekleyen yazıcı, en fazla 104 mm genişliğe sahiptir. USB 2.0 bağlantı kablosu ile bilgisayara kolaylıkla bağlayabileceğiniz yazıcıyı uygun fiyat avantajıyla teknoloji marketlerden satın alabilirsiniz.

 Epson C3500 Baskı Kâğıdı Temini Hakkında

Yaklaşık 2 – 3 yıl sonra barkod yazıcıların yerini alabilecek Epson C3500, özellikle renkli etiket üretimi ihtiyacı olan küçük işletmeler için ideal bir çözüm olarak görülebilmektedir. Portatif yapısı ile kolay taşınabilen epson C3500, baskı alabilmeniz için inkjet kâğıtlarına ihtiyaç duymaktadır. Fakat bu kâğıtlar henüz Türkiye’de satışa sunulmamıştır. Sadece sipariş üzerine 3 – 4 firma tarafından tedarik edilebilecek bu kâğıtlar, baskı kalitesine göre kâğıt bazlı ve plastik bazlı olarak satışa sunulmaktadır. Tedarik maliyeti ve üretim maliyeti gibi sebeplerle baskı maliyetinin biraz yüksek olduğu Epson C3500 adlı yazıcı ile ilgili tüm maliyetlere ve ürünün pdf dosyasına panetiket sitesinden kolaylıkla erişebilirsiniz.