İntermec Pm43 Barkod Yazıcı Ultra Hızda Hizmet Kalitesi

İntermec pm43 özellikle tercih edilen en iyi barkod yazıcılar arasında tek:

Orta ölçekli endüstriyel baskı kalitesinde hizmet almak isteyenlerin en sıklıkta tercih ettikleri uzun süreli olarak kullanım sağlanabilecek bir cihaz olmaktadır. Kendi alanında en yüksek baskı kalitesine sahip bir cihaz olmaktadır. 300/mm baskı hızına erişebilme gücüne sahip olmaktadır. İntermec pm43 karton dahil olmak üzere tüm baskı malzemelerinin üzerine mükemmel sonuçlar ile baskı işlemi gerçekleştirmektedir.

Dokunmatik ekrana sahip mükemmel dijital görüntü kalitesi ile kullanıcıların sorunsuz ve donma kasma gerçekleşmeden işlem yapmasını sağlamaktadır. Türkçe ve birbirinden farklı dil seçenekleri mevcut olmaktadır. İntermec pm 43 yüksek kaliteli tasarımı sayesinde karmaşık ve yazılımı zor olan barkodların dahi profesyonel bir şekilde üstesinden gelmektedir. İntermec pm 43 görüntülenebilen ekranı sayesinde işlemlerin aşamalarını ve tüm anlık çalışma faaliyetlerini ekranına yansıtarak bilgi vermektedir.İntermec Pm43 Barkod Yazıcı Ultra Hızda Hizmet Kalitesi

İntermec Pm43 Barkod Yazıcı Ultra Hızda Hizmet Kalitesi

 İntermec barkod yazıcı teknik özellikleri;

– Çevre birimlerine doğrudan bağlantılı olarak baskı gerçekleştirilebilmektedir.

intermec barkod yazıcı statik olarak kolaylıkla adapte edilir bir özellik sağlaması ile yüksek rakamlar içeren yazılım maliyetlerinden de kurtarabilmektedir.

– Detaylı ve ince aşamalı kullanımları için özel olarak eğitim gerektirmemektedir.

intermec pm43c Alan darlıkları için boyut olarak küçük ve büyük versiyonları tercih edilebilmektedir.

– 128 mb flash ve 128 mb üzerinde sdram özelliği bulunmaktadır.

– Opsiyonel olarak Rafıd desteği bulunmaktadır.

intermec pm43c intermec pm43c203, 300, 406 dpi çözünürlük baskı özelliği seçenekleri ile en zorlu baskıların dahil üstesinden gelebilmektedir.

– Dokunmatik ekranı renkli ve kolay sunum menüsü ile birçok göstergeye sahip olarak kafa karıştırmadan net işlemler yapmayı sağlamaktadır.

– Gerek duyulduğunda wirelles kitinden destek alımı.

– Bakım ve temizliği kolaylıkla gerçekleşebilme özelliğine sahip engin kasa donanımına hakim olmaktadır.