Toshiba B-Fv4T Barkod Yazıcılar

Mükemmel Ribon Kapasitesi İle Toshiba B-Fv4T Barkod Yazıcı

Sınırlı genişliğe sahip olan ofis ortamlarında bile son derece rahat bir şekilde kullanım olanağı sunan bir cihaz olma özelliğini elinde bulunduran Toshiba B-FV4T model barkod yazıcı artık üretimi durdurulmuş durumdadır. Üretimim durdurulan ve artık üretilmeyecek olan cihaz yerini B-EV4T modeline bırakmaya başlamış olsa da kullanıcıları tarafından halen tercih edilebilir olan mükemmel özellikleri nedeniyle halen piyasadaki varlığını korumayı sürdürmektedir. Toshiba markası dünya çapında tanınan ve en çok tercih edilen markalar arasında yerini almaktadır. Bu başarısını toshiba barkod yazıcı modellerinde de yakalamayı başarmış durumda olan marka sınıfının lideri konumunda yerini 300 metrelik kapasitesi ile almış durumda olan Toshiba FV4T kullanıcıları tarafından büyük bir ilgi görmeyi sürdürme konusunda istikrarlı bir duruş sergilemeye devam ediyor.

 Toshiba B-FV4T Barkod Modelinin En Beğenilen Özellikleri

Sessiz çalışabilme kabiliyeti

Dar alanlarda bile kolay kullanılabilir masa üstü yapısı

Şık kompakt tasarımı

300 metrelik ribon kapasitesi

Saniyedeki 152.4 mm hız kapasitesi

203 dpi çözünürlükten 300 dpi çözünürlüğe yükseltilebilir özelliği cihazın en çok ilgi çeken niteliklerini oluşturmaktadır.

 Toshiba B-FV4T Hangi Alanlarda Kullanımı Tercih Ediliyor?

Sağlık sektöründe sıklıkla kullanımı tercih edilen mükemmel nitelikli barkod yazıcı olmaktadır. Üretim sektörü tarafından da kullanımı en çok tercih edilen barkod yazıcı modelleri arasındadır. Lojistik, Ulaştırma, Nakliye, Posta ve daha pek çok alanda kullanımı tercih edilmekte olan mükemmel özelliklere sahip barkod modellerinden biridir. Termal transfer özelliği bulan barkod yazıcı direkt termal baskı uygulamaları içinde son derece ideal bir yapı barındırmaktadır. Düşük enerji tüketim ihtiyacı bakımından kullanıldığı alanlarda düşük maliyetli bir baskı alma işlemi sunmaktadır.

 Toshiba B-FV4T’in Desteklediği Uygulamalar Nelerdir?

Ürün üzerine yapıştırılan etiket uygulamaları, Bilet uygulamaları, Damda etiketi uygulamaları, Nakliye etiketi uygulamaları, Hap şişe etiketi uygulamaları, Varlık etiketi uygulamaları, Parça etiket uygulamaları, Bilet uygulamaları, Bileklik uygulamaları, palet etiketi uygulamaları gibi çeşitlilik gösteren baskı alma işlemlerinde mükemmel bir performans sergileme özelliğine sahip olan bir barkod yazıcıdır. 300 metrelik ribon kapasitesi bulunan cihazda ribon sarf malzemesi ve barkod etiket değişim ihtiyacının düşün seviyede ortaya çıkması bakımından üstün performanslı olan bir iş akışı sağlanması söz konusu olmaktadır. Böylece en yoğun hacimli çalışmalarda dahi kullanıcılarına mükemmel bir çalışma performansı sağlamaktadır.

 Kullanıcısına Sunduğu Avantajlar

Dar alanlarda bile kolaylıkla kullanılabilir özellikte olması, düşük enerji tüketmesi, yüksek ribon kapasitesi sunması en önemli avantajlar arasında gelmektedir. Cihazın sessiz çalışabilir olması keyifli bir çalışma performansı sunmasını sağlamaya yardımcı olmaktadır. Kolay temizlenebilir özelliği ve tecrübe gerektirmeyecek kadar kolay kullanılabilir olması cihazın kullanıcılarına sağladığı büyük yaralar arasındadır. Sunduğu mükemmel çözünürlük kalitesi bakımından dolayı her türlü etiket malzemesi üzerine mükemmel çözünürlükte baskı olanağı sunuyor olması önemli avantajlarından biridir. Bir barkod yazıcıdan beklenebilecek her türlü performansı sergilemesi sayesinde kullanıcıları için mükemmel olarak nitelendirilen çözümler sunmaktadır. Cihazın fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak ya da satın alma işlemleri için www.panetiket.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.