Toshiba B-Fv4T Barkod Yazici

Toshiba B-FV4T barkod yazıcı sistemi sayesinde çalışma alanlarının darlığından kaynaklanan sorunlar ortadan kalkmakta ve kolaylıkla en dar mekanlara dahi misafir olabilmektedir. Şıklığı ile de alıcısının dikkatini çekmektedir. USB girişi sayesinde diğer barkod sistemlerinden bir adım önde işe başlamış olmasıyla işlemleri daha kolay ve hızlı bir hale getiriyor ve bilgi aktarımını rahat sağlayabiliyor.

2 çeşit baskı yöntemi vardır:

1.) Termal (ribon kullanılmadan)

2.) Termal transfer (ribon kullanılarak)

Bu şekilde tasarlanmış olan modern ve yeni nesil bir barkod yazıcıdır. Kolay kullanımı sayesinde kullanıcılarını hiç zorlayacaktır. Saniyede 152 mm baskı hızıyla zor zamanlara yardımcı ofis arkadaşıdır. Kullanıldığı alanlarda işlemleri kolaylaştırıcı özelliği sayesinde özellikle yoğun iş alanları olan lojistik, sağlık, perakende, üretim, kurye, posta, ticari hizmetler gibi alanlarda daha çok tercih edilmektedir.

toshiba-bfv4t-barkod yaziciGünlük hayatımızda pek çok yerden aldığımız barkodlar bir süre sonra okunmayacak duruma gelmekte ve belki de en ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda işimize yaramayacak olan bir kağıt parçasına dönüşmektedir. Tüm bunlar barkod yazıcısından kaynaklanan durumlardır. RİBON kalitesi düşük olan barkod yazıcıları mürekkeplerini koruyamamakta ve bu tarz sorunlar ortaya çıkmaktadır. Fakat TOSHİBA’nın ortaya koymuş olduğu B-FV4T barkod yazıcı cihazı bu ve bunun gibi yaşanacak problemleri ortadan kaldırmayı ve müşterinin memnuniyetini arttırmayı amaçlayarak piyasada yerini almıştır.

Toshiba B-FV4T’nin bunların yanında daha başka özellikleri de vardır. Kullanıcılarını tamamen memnun etmek üzerine tasarlanmış olan bu cihazın artıları çok fazladır. Piyasadaki diğer barkod yazıcı cihazlarına nazaran daha fazla enerji tasarrufu sağlamakta ve kullanıcının giderlerini kısmaktadır.

203 dpi (8 nokta /mm ) ve 300 dpi (12 nokta /mm ) gibi çözünürlüğü ile kağıda basılan barkodun kalitesini ortaya koyar. Bu çözünürlüğü sayesinde ve sahip olduğu RİBON kapasitesiyle müşterilerinin önemli bilgilerini sağlıkla koruyabilmektedir. Standart kullanımının yanında çeşitli aparatlarıyla farklı hizmet seçeneklerine de açık olan piyasanın en yeni barkod yazıcı cihazıdır. Bu kaliteli baskıyı, kolay kullanımı, şık tasarımı, bilgi sağlamadaki kolaylığı gibi özelliklerini alıcılarına çok uygun bir fiyat ile sunabilmekte ve herkesin erişebilmesini sağlamaktadır.