Toshiba B-FV4T

toshiba b-fv4tTürkiye’de bir numaralı barkod yazıcı sistemi üreten TOSHİBA’nın tasarlamış olduğu B-FV4T cihazı günümüz sıkıntılarını ele almış ve bu sıkıntılara çözüm üretmek amacıyla piyasaya sunulmuştur. En dar mekanlarda dahi genişliği yaratmak, eşya kalabalığından kurtulmak ve işyeri ferahlığı sağlamak için tasarlanmış bir cihazdır. Güçlü ve kaliteli bir barkod baskısı yapmak isteyenlerin tercih edecekleri mükemmel bir cihaz olma özelliğine sahiptir.

Toshiba B-FV4T cihazı natamam ofislerde, dükkanlarda, mağazalarda, marketlerde, sağlık kuruluşlarında her yerde kolaylıkla kullanılabilecek olan mekan ayırt etmeksizin kullanıma hazır kaliteli barkod yazıcı sistemidir. Barkodlardaki renk, kalite, sağlam ve güçlü baskı olması cihazından kaynaklanmaktadır, müşteriyi memnun edebilmek için kaliteli malzeme kullanarak işini en kolay ve uygun maliyetle sağlamaktadır.

Öncelikle B-FV4T barkod yazıcı cihazımızın baskı hızı 152,4’tür. Baskı genişliği, 108 /mm, bağlantı uzunluğu 995/mm’dir. Boyut olarak ise 220 x 279 x 182 / mm şeklinde olup ağırlığı 2,4 kg’ dır. Bağlantı şekilleri dörde ayrılmaktadır:

1.) LAN

2.)Seri port

3.)Paralel port

4.) USB

Şeklindedir. USB bağlantısı her cihazda bulunmayan bir özelliktir. Bu bağlantılar sayesinde işini daha hızlı ve kontrollü devam ettirebilmektedir.

Kullanıldığı firmayı temsil eden barkodların kalitesinin uzaktan dahi anlaşılmasını istiyorsanız Toshiba B-FV4T bu hizmetin karşılığını verebilecek bir cihazdır. Barkodların yüzey görünüşleri dikkat çekecek şekildedir. Kullanılan mürekkep koruyucu ribonlar sayesinde renkler canlılığını ve özünü koruyabilmektedir. 203 dpi ve özel işlemlerde kullanılabilecek olan 300 dpi çözünürlüğünü bir hizmet olarak sunan B-FV4T cihazı sayesinde barkodların görünüşü daha parlak ve göz alıcıdır.

Sahip olduğu kodlarla günümüze kolayca entegre olabilmekte ve güncel bilişim – teknolojiyi hizmet alanına dökebilmektedir. Bu kodlar içinde; DataMatrix, PDF 417, Maxicode, Micro PDF 417, QR Code bulunmaktadır. Örneğin; Maxicode kod sayesinde gelişmiş bir şekilde özel biçimlendirme ile ortaya çıkmış barkodlar oluşturmaktadır. Maxicode barkodlarda reed-solomon hata düzeltme sembolü bozulmaya uğramış olsa da çeşitli seçenekleri sayesinde o şekildeki barkodlarında okunmasını sağlar. Diğer barkod yazıcılarından farklı oluşunu bu kodlarla ve diğer özellikleriyle gösteren yeni nesil bir barkod yazıcıdır.