Toshiba B-SA4T

Toshiba B-SA4T tam donanımlı bir barkod yazıcıdır. Grafik LCD ekranı sayesinde size kolay bir kullanım sağlar. USB 2.0 ve dahili LAN desteği ile işiniz için vazgeçilmez bir yardımcıdır. Baskı hızı ise 154.4 mm/sn dir. Neredeyse endüstriyel bir yazıcı gibi çalışmakta olan Toshiba B-SA4T zamanı aşmış bir makinedir.
Toshiba B-SA4T modeli 203 dpi çözünürlükte yazıcı kafası içermektedir. Bu yazıcı kafasını değiştirerek 203 dpi çözünürlüğü 300 dpi ye çıkararak daha profesyonel işlere imza atmak ise sadece sizin elinizde. Toshiba B-SA4 serisi yazıcılar ücretsiz SNMP  (Simple Network Management Protocol) yazılımı ile sizlere gelir. Bu yazılım sayesinde network üzerinden bağlantı kurulan tüm B-SA4 serisi yazıcılarınızın tüm fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz. Kullanıcılarının işlerini kolaylaştırmak isteyen Toshiba B-SA4T iç çalışma alanını genişleterek etiket veya kağıt takılmasında, şerit değiştirilmesinde ve yazıcının bakımı sırasında rahat ve geniş bir çalışma ortamı sunmaktadır. Dayanıklı ürünleriyle ün salan Toshiba firmasının geliştirdiği B-SA4T barkod yazıcı basit kullanımı ile yaptığı büyük işler sayesinde alanının en iyileri arasında yer almıştır.

Toshiba B-SA4T” için bir yorum

  1. genel itibari ile iyi bir makinaydı ama artık yeni bir makina aldık toshiba bu işi gerçekten iyi yapıyor toshiba dan vazgeçmiyorum barkod yazıcı veya diğer yazıcı modellerinde

Yorumlar kapatıldı.