Honeywell Pc42 Barkod Yazıcı

İş dünyasının pek çok farklı alanında barkod sistemleri yer almaktadır. Özellikle tüm iş sektörü bu sistemler üzerine kurulu olan kargo, taşımacılık, toptancılık, eczacılık gibi üretim veya lojistik firmalarında her an ihtiyaç duyulan barkod cihazlarının önemi oldukça büyüktür. Üretildiği ilk günden beri birçok barkod yazıcısını geride bırakan honeywell pc42t yazıcı ile artık işleriniz daha kolay ve eğlenceli olacak! Uzman yardım desteği, kullanım kolaylığı, en uygun fiyat teklifi aynı zamanda bağlantı imkânları ile honeywell barkod yazıcı almak için neyi bekliyorsunuz?

Standart barkod baskı makineleri ve yazıcılarının aksine iki farklı basma yöntemi ile çalışan honeywell barkod yazıcı tüm firmaları gereksiz işlemlerden ve ürünlerden kurtarıyor. Hem ribonsuz hem de ribonlu yazdırma seçenekleri ile honeywell pc 42t yazıcı saniye de 10 santimetre baskı hızı ile rakiplerine meydan okuyor. 10 milimetreden başlayarak 110 milimetreye kadar baskı genişliği bulunan barkod yazıcı, masaüstü yapısı, küçük tasarımı ile size ait olan alanları gereksiz yere meşgul etmiyor. Görsel olarak bir yazıcının profesyonel tasarımına sahip olan honeywell barkod yazıcı 64 Megabayt hafıza desteği ile de çalışmalarınıza yer açıyor.

Net ağırlığı 2,5 kilogram olan honeywell barkod yazıcı, oldukça büyük ve gereksiz yere alan işgali yapan aynı zamanda ağırlık ile eziyet çektiren barkod yazıcılarını size unutturacak. Yazıcının 300 metrelik bir ribon kapasitesinde olması size işlerinizde özgürlük tanırken, ürünün kaliteli yapısı ve kullanılabilirliğini de işinizde size hissettirecek. Cihazın seri bağlantı kablosu, USB bağlantı kablosu ve ethernet kablosu ile de bağlantısının bulunması, sizlere bağlantı kablonuz da arıza olması ya da bozulması durumunda dahi işlerinizi yürütebilme imkânı sağlıyor.

Üç farklı bağlantı ve iki farklı yazdırma seçeneği ile barkod yazdırma cihazları arasında, en iyi ürün olarak gösterilebilecek honeywell barkod yazıcı fiyatları ile de cebinizi rahatlatacak. Kullanım alanlarının ve sektörlerinin geniş olması, hem ribonlu hem ribonsuz yazdırabilme seçenekleri, saniyede 10 santimetre baskı yapabilme hızı ve 300 metre ribon baskı yapabilme kapasitesi baz alınarak incelendiğinde pek çok üründen hem daha avantajlı hem de daha ucuz olan honeywell barok yazıcı aradığınız ürünün ta kendisi!